Kaya Palazzo Golf Resort - Belek
Farklı ve kendine özgü mimarisini otele ilk girişten itibaren hissettiren Kaya Palazzo Belek, misafirlerine lüks ve ihtişamın yanı sıra konfor ve ferahlığı da hissettiriyor.
Dünyaca ünlü mimarlık firması WATG tarafından projelendirilen Kaya Palazzo Belek, WATG tarafından tasarlanan diğer tüm lüks aile otelleri gibi kusursuz bir tasarım ve özenin eseri.
3.500 m2'lik SPA Merkezi, deniz manzaralı odaları, çocuklara sınırsız eğlence sunan mini kulübü, havuza çıkışlıözel odaları, ihtişamlı kongrelerin vazgeçilmez adresi Palazzo Kongre Merkezi, dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini sunan a la carte restoranları ve kişiye özel birçok hizmetiyle misafirlerini ağırlıyor.
Kaya Kongre Merkezleri, Kongrelerin en popüler destinasyonları olarak kabul edilen İstanbul, İzmir, Antalya, Kartalkaya, Uludağ ve Kıbrıs'ta toplam 27.820 m²'lik kapalı alanda hizmet verebiliyor.
Konfor ve huzur arayanlar için tasarlanan Kaya Palazzo Golf Resort; her misafirinin rahatlığı ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlarla bir dağ hotelinden fazlasını sunuyor.